IE5 Učinkovit motor
Motori serije IE5 su asinhroni motori s kavezom dizajnirani u skladu sa standardima IEC60034-30 i energetskom učinkovitošću IE5.
Specifikacija
| Standard | IEC60034-30 |
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,75 kW-315 kW |
| Klasa učinkovitosti | IE5 |
| Napon/frekvencija | ≤1000 V/50 Hz |
| Stupanj zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost zraka treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti niža od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Tvornički proizvodni proces
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo za informiranje korisnika. Ispričavamo se ako dođe do bilo kakvih promjena na proizvodu, nećemo unaprijed unositi dodatne napomene.
● Prilikom naručivanja, molimo vas da uzmete u obzir podatke o nazivnoj snazi, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže itd.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema zahtjevima kupaca kako slijedi
1. posebni naponi, frekvencije i snage
2. posebne klase izolacije i zaštite
3. s lijevom priključnom kutijom, dvostrukim krajevima osovine i posebnim osovinama
4. Visokotemperaturni motori ili niskotemperaturni motori.
5. Za korištenje u visoravnima ili na otvorenom
6. Faktori veće snage ili posebne usluge
7. s grijanjem, ležajevima ili namotima PT100, PTC itd.
8. s enkoderom, izoliranim ležajevima ili konstrukcijom s izoliranim ležajevima.
9. Ostali zahtjevi.
Ako vas bilo koja od ovih stavki zaista zanima, molimo vas da nas obavijestite. Rado ćemo vam dati ponudu nakon što primimo vaše detaljne specifikacije. Imamo vlastite stručnjake za istraživanje i razvoj koji će ispuniti sve vaše zahtjeve. Veselimo se što ćemo uskoro primiti vaše upite i nadamo se da ćemo imati priliku surađivati s vama u budućnosti. Dobrodošli da pogledate našu organizaciju.







