Motori s YVF pretvaračem
Motori serije YVF koriste strukturu rotora s kaveznim rotorom, opremljenu odvojenim aksijalnim ventilatorom kako bi se osigurao dobar učinak hlađenja pri različitim brzinama.
Specifikacija
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,75 kW-355 kW |
| Napon/frekvencija | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Radna zona za konstantni moment i radna zona za konstantnu snagu | 5-50 Hz i 50-100 Hz |
| Stupanj zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost zraka treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti niža od 1000 m nadmorske visine. Hlađenje. | |
| Metoda hlađenja | IC416 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja obratite pozornost na nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. poseban napon, frekvencija i snaga;
2. posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. s priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. faktor veće snage ili posebnog servisa;
7. s grijačem, PT100 za ležajeve ili namot, PTC i tako dalje;
8. s enkoderom, izoliranim ležajevima ili izoliranom konstrukcijom ležaja;
9. s drugim zahtjevima.








