IE2 učinkovitost motora
Specifikacija
| Standard | IEC60034-30 |
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,18 kW-355 kW |
| Klasa učinkovitosti | IE2 |
| Napon/frekvencija | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupanj zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | F\B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C -+40°C |
| Relativna vlažnost zraka treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411/ IC416/IC418/IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Proizvodna oprema
Upute za naručivanje
● Ovaj katalog služi samo za informiranje kupaca. Ispričavamo se ako dođe do bilo kakvih promjena na proizvodu, nećemo unaprijed unositi dodatne napomene.
● Prilikom naručivanja obratite pozornost na podatke o narudžbi, kao što su snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, vrsta ugradnje itd. modela motora.
● Nudimo dizajn i proizvodnju specijalnih motornih proizvoda po narudžbi prema vašim zahtjevima.
1. Posebni naponi, frekvencije i snage.
2. Posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. Lijeva strana s razvodnom kutijom, dvostrukim krajem osovine i posebnom osovinom;
4. Motori za visoke temperature ili motori za niske temperature;
5. U planinskom području ili na otvorenom.
6. Veći faktor snage ili posebnog servisa.
7. S grijačima, ležajevima ili namotima od PT100, PTC itd.
8. S enkoderom, izoliranim ležajem ili konstrukcijom izoliranog ležaja.
9. Ostali zahtjevi.









