IE1 učinkovitost motora
Specifikacija
| Standard | IEC60034-30 |
| Veličina okvira | 80-355 |
| Izlaz | 0,18 kW-315 kW |
| Klasa učinkovitosti | IE1 |
| Napon/frekvencija | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupanj zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost zraka treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti niža od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo za informiranje korisnika. Ispričavamo se što vas nismo unaprijed obavijestili o bilo kakvim promjenama proizvoda.
● Prilikom narudžbe navedite tip motora, snagu, napon, brzinu, klasu izolacije, klasu zaštite, način montaže itd.
● Možemo dizajnirati i proizvesti posebne motore prema zahtjevima kupaca kako slijedi
1. poseban napon, frekvencija i snaga
2. posebne klase izolacije i zaštite
3. s lijevom priključnom kutijom, dvostrukim krajevima osovine i posebnim osovinama
4. Motori za visoke ili niske temperature.
5. Velika nadmorska visina ili vanjska upotreba
6. Faktori veće snage ili posebne usluge
7. s grijanjem, ležajevima ili namotima PT100, PTC itd.
8. s enkoderom, izoliranim ležajevima ili konstrukcijom s izoliranim ležajevima
9. Ostali zahtjevi.









