Nabava ODM DC motor Bezčetkični motor Bezčetkični istosmjerni motor BLDC motor Elektromotor Servo motor 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polova 3000rpm 185W 62W 125W 0.2n. M 0.4n. M 0.6n. M
"Kvaliteta na prvom mjestu, iskrenost kao osnova, iskrena pomoć i uzajamna korist" naša je ideja, u nastojanju da dosljedno stvaramo i težimo izvrsnosti u opskrbi ODM DC motorom, bezčetkičnim motorom, bezčetkičnim istosmjernim motorom, BLDC motorom, elektromotorom, servo motorom, 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polova 3000 o/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. Trenutno se radujemo još većoj suradnji s inozemnim klijentima na temelju uzajamne koristi. Pobrinite se da se ne osjećate troškovno da nas kontaktirate za više informacija.
"Kvaliteta na prvom mjestu, iskrenost kao osnova, iskrena pomoć i uzajamna korist" je naša ideja, u nastojanju da dosljedno stvaramo i težimo izvrsnosti zaKineski bezčetkični istosmjerni motor i elektromotorPrihvatljive su narudžbe po narudžbi različitih stupnjeva kvalitete i s posebnim dizajnom kupca. Radujemo se uspostavljanju dobre i uspješne poslovne suradnje s dugoročnim klijentima iz cijelog svijeta.
Motori serije IE4 su asinhroni motori s kavezom dizajnirani u skladu s IEC standardima i energetskom učinkovitošću IE4.
Specifikacija
| Standard | IEC60034-30-1 |
| Veličina okvira | V80-450 mm |
| Nazivna snaga | 0,75 kW-1000 kW |
| Stupnjevi ili energetska učinkovitost | IE4 |
| Napon i frekvencija | 400 V/50 Hz |
| Stupnjevi zaštite | IP55 |
| Stupnjevi izolacije/Porast temperature | Hrana/B |
| Način instalacije | B3, B5, B35, V1 |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Relativna vlažnost zraka treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti niža od 1000 m nadmorske visine | |
| Metoda hlađenja | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |



Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja obratite pozornost na nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. Posebni napon, frekvencija i snaga;
2. Posebna klasa izolacije i klasa zaštite;
3. S priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. Motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. Koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. Veći faktor snage ili posebnog servisa;
7. S grijačem, PT100 za ležajeve ili namot, PTC i tako dalje;
8. S enkoderom, izoliranim ležajevima ili izoliranom konstrukcijom ležaja;
9. S drugim zahtjevima, "Kvaliteta na prvom mjestu, iskrenost kao osnova, iskrena pomoć i uzajamna korist" naša je ideja, u nastojanju da dosljedno stvaramo i težimo izvrsnosti u opskrbi ODM DC motorom, bezčetkicama, bezčetkicama, istosmjernim motorom, BLDC motorom, elektromotorom, servo motorom 57bl3a90 36V 24V 48V 8 polova 3000 o/min 185W 62W 125W 0,2n. M 0,4n. M 0,6n. M. Trenutno se radujemo još većoj suradnji s inozemnim klijentima na temelju uzajamne koristi. Pobrinite se da se ne osjećate troškovno da nas kontaktirate za više informacija.
Isporučujemo ODM kineski bezčetkni istosmjerni motor i elektromotor, prihvatljive su narudžbe po narudžbi s različitim stupnjevima kvalitete i posebnim dizajnom kupca. Radujemo se uspostavljanju dobre i uspješne poslovne suradnje s dugoročnim klijentima iz cijelog svijeta.



