YL modularni motori
Okvir motora serije YL zavaren je od čelične ploče, što pruža izvrsnu krutost i otpornost na vibracije. Izrađeni su s F izolacijskom strukturom i VPI postupkom impregnacije pod vakuumskim tlakom. Sustav ležajeva s neprekidnim utovarom i istovarom osigurava jednostavno održavanje.
Specifikacija
| Veličina okvira | 355-630 (6 kV), 400-630 (10 kV) |
| Izlaz | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Napon/frekvencija | 6KV, 10KV/50Hz |
| Montažni aranžmani | IM V1 |
| Stupanj zaštite | IP23 |
| Metoda hlađenja | IC01 |
| Klasa izolacije | F |
| Temperatura okoline | -15°C ~+40°C |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Naši proizvodi imaju nacionalne akreditacijske zahtjeve za kvalificirane, visokokvalitetne proizvode pristupačne vrijednosti, a danas su ih ljudi diljem svijeta pozdravili. Naši će se proizvodi nastaviti poboljšavati unutar narudžbi i radujemo se suradnji s vama. Ako vas neki od ovih proizvoda zanima, javite nam. Rado ćemo vam dati ponudu nakon što primimo vaše detaljne zahtjeve.
Montaža i ukupne dimenzije (6KV)
| Broj okvira | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800. godine |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900. godine |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. godine | 1700. godine | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. godine | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Napomena: Podaci navedeni u tablici služe za korisničku referencu. U slučaju bilo kakvog neslaganja sa slučajnom datotekom, prevladat će slučajna datoteka.
Montaža i ukupne dimenzije (10KV)
| Broj okvira | Pol | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900. godine |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800. godine | 1700. godine | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800. godine | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Napomena: Podaci navedeni u tablici služe za korisničku referencu. U slučaju bilo kakvog neslaganja sa slučajnom datotekom, prevladat će slučajna datoteka.






