IE3/IE4 motori visokog učinka
Trofazni indukcijski motori niskog napona i velike snage serije Y3 su potpuno zatvoreni motori s kaveznim rotorom hlađeni ventilatorom.
Specifikacija
| Standard | IEC60034 |
| Veličina okvira | 355X-450X |
| Izlaz | 220 kW-1000 kW |
| Napon / frekvencija | ≤1000 V/50 Hz, 60 Hz |
| Stupanj zaštite | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Klasa izolacije/Klasa porasta temperature | Hrana/B |
| Montažni aranžmani | IM B3/IM B5/IM B35/IM V1 |
| Temperatura okoline | -15°C -+40°C |
| Relativna vlažnost zraka treba biti manja od 90% | |
| Nadmorska visina treba biti manja od 1000 metara. | |
| Metoda hlađenja | IC411/IC416 |
| Dužnost | S1 |
| Faktor usluge | 1.0 |
Informacije o naručivanju
● Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed. Ovaj katalog služi samo kao referenca za korisnike. Molimo oprostite ako bilo kakva promjena proizvoda neće zahtijevati dodatne naznake unaprijed.
● Prilikom naručivanja obratite pozornost na nazivne podatke, kao što su tip motora, snaga, napon, brzina, klasa izolacije, klasa zaštite, način montaže i tako dalje.
● Možemo dizajnirati i proizvesti specijalne motore prema sljedećim zahtjevima kupca:
1. Posebni napon, frekvencija i snaga;
2. Posebna klasa izolacije i klasa zaštite.
3. S priključnom kutijom na lijevoj strani, dvostrukim krajevima osovine i posebnom osovinom;
4. Motor visoke temperature ili motor niske temperature;
5. Koristi se na visoravni ili na otvorenom;
6. Veći faktor snage ili posebnog servisa;
7. S grijačem, PT100 za ležajeve ili namot, PTC i tako dalje;
8. S enkoderom, izoliranim ležajevima ili izoliranom konstrukcijom ležaja;
9. S drugim zahtjevima.









